ATİK-Avrupa Türk İşadamları ve İşbirliği Konseyi TÜDEİK-Türk Dünya Ekonomik İşbirliği Konseyi Dünyada bulunan Türk Sivil Toplum Kuruluşlarını Antalya'da Bir araya getiriyor.ATİK-TÜDEİK Vizyonu Dünyanın çeşitli coğrafyalarında bulunan Türkler ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekteler. Önceleri gurbetçiler diye anılan insanlarımız bu gün bulunmuş oldukları ülkelerin de vatandaşlıklarını alarak, entegrasyonun en güzel örneğini yaşadıkları yerlerde sergilemekteler.
Diller
ATiK Tanıtım Videosu
Ticaret e-Tanıtım Firmaları
ATİK Üst Kurul Üyemiz Büyük Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Burhaniye Güreş ağası iş insanı Doğan Çelik Burhaniye Belediyesine 150 bin TL bağışta bulundu.

Burhaniye İlçesinde, Güreş Ağası Doğan Çelik Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasına toplamda 150 bin TL bağışta bulundu. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, katkılarından dolayı Çelik ve ailesine teşekkür plaketi takdim etti.  
Büyük Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Burhaniye Güreş ağası iş insanı Doğan Çelik, Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan izinli yardım kampanyasına bağış yapmak için Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ile bir araya geldi. Başlatılan yardım kampanyası için 100 bin TL bankada ki kampanya hesabına bağış yapan Doğan Çelik, ayrıca erzak paketi için de 50 Bin TL olmak üzere toplam 150 bin TL bağış yaptı. Her fırsatta destek talebini söyleyen Doğan Çelik’e ve ailesine yaptığı katkılarından dolayı plaket takdim eden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Doğan Çelik ve ailesine teşekkür etti. Yardımlarının bir çoğunu çocuklarıyla birlikte Büyük Avrasya Holding Ailesi olarak yapan, Başta Doğan Çelik ile Yavuz Tuğrul Çelik ve Duru Çelik’e de teşekkürlerini bildiren Deveciler, plaketlerini takdim etti. Deveciler “Sayın Çelik ve ailesine Burhaniye halkı adına şükranlarımı sunuyorum” dedi. Burhaniye’ye başta Yağlı Pehlivan güreşleri, Ramazan iftar yemekleri, festivaller gibi büyük organizasyonlarda en büyük desteği sağlayan Çelik, Belediyeye de Ambulans, hasta nakil ve cenaze araçları ile çim biçme traktörü başta olmak üzere birçok bağışta bulunmuştu.

Diller
ATiK Hyvinkää İstişare Konseyi
ATiK Hyvinkää Tanıtım Videosu

Başbakan Erdoğan'ın Polonya temasları paylaşan: asgrouptr
Ticaret e-Tanıtım Firmaları
Hyvinkaa ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.