ATİK-Avrupa Türk İşadamları ve İşbirliği Konseyi TÜDEİK-Türk Dünya Ekonomik İşbirliği Konseyi Dünyada bulunan Türk Sivil Toplum Kuruluşlarını Antalya'da Bir araya getiriyor.ATİK-TÜDEİK Vizyonu Dünyanın çeşitli coğrafyalarında bulunan Türkler ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekteler. Önceleri gurbetçiler diye anılan insanlarımız bu gün bulunmuş oldukları ülkelerin de vatandaşlıklarını alarak, entegrasyonun en güzel örneğini yaşadıkları yerlerde sergilemekteler.
Diller
ATiK Tanıtım Videosu
Ticaret e-Tanıtım Firmaları
Polonya Varşova Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Türkolog Prof.Danuta CHMIELEWSKA - ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi Başkanı Oldu.

Polonya Varşova Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Türkolog Prof.Danuta CHMIELEWSKA - ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi Başkanı. Hindistan Haritacılar Kurumu Başkanı Prof.Dr. Gayad INDA  ve İran Mashhad Ferdowsi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mohammad GHAFOORİ ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi Yönetim Kurulu Konseyi Kurucu Üyeleri ATİK Üst Kurulu kararı ile ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN tarafından görevlendirmeleri yapılmıştır. 

Saygılarımla, 

Ela Başaran 

ATİK Basın Danışmanı 

elabasaran@atikuemp.com

Diller
ATiK Hyvinkää İstişare Konseyi
ATiK Hyvinkää Tanıtım Videosu

Başbakan Erdoğan'ın Polonya temasları paylaşan: asgrouptr
Ticaret e-Tanıtım Firmaları
Hyvinkaa ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.