ATİK-Avrupa Türk İşadamları ve İşbirliği Konseyi TÜDEİK-Türk Dünya Ekonomik İşbirliği Konseyi Dünyada bulunan Türk Sivil Toplum Kuruluşlarını Antalya'da Bir araya getiriyor.ATİK-TÜDEİK Vizyonu Dünyanın çeşitli coğrafyalarında bulunan Türkler ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekteler. Önceleri gurbetçiler diye anılan insanlarımız bu gün bulunmuş oldukları ülkelerin de vatandaşlıklarını alarak, entegrasyonun en güzel örneğini yaşadıkları yerlerde sergilemekteler.
Diller
ATiK Tanıtım Videosu
Ticaret e-Tanıtım Firmaları
Kültür ve Turizm Bakanı Danışmanı Hayri Çavuşoğlu ATİK B2B İkili İş Görüşmelerinde Belediyeler arasında Kardeşlik, İşbirliği İyi Niyet Protokol Mektubuna şahitlik ederek iki belediyenin çalışmaları çok önemli dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Danışmanı Hayri Çavuşoğlu ATİK Koordinatörlüğünde yapılan B2B İkili İş Görüşmelerinde Türk Yurdu Gaguvuzya’da Bayburt Arpalı Belediyesi ve Gaguvuzya Gaydar Belediyesi arasında yapılan Kardeşlik, İşbirliği İyi Niyet Protokol Mektubuna şahitlik ederek iki belediyeye çalışmalarında başarılar diledi.

Ela Başaran 

ATİK Basın Danışmanı

Ela Başaran 
ATİK Basın Danışmanı 

https://youtu.be/oZcUcWPGXJ0

Diller
ATiK Hyvinkää İstişare Konseyi
ATiK Hyvinkää Tanıtım Videosu

Başbakan Erdoğan'ın Polonya temasları paylaşan: asgrouptr
Ticaret e-Tanıtım Firmaları
Hyvinkaa ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.